Azja

Dubaj... Twoje marzenie (na zamówienie!)

Terminy

Styczeń/Luty/Marzec/Kwiecień/Październik/Listopad

Dojazd

Samolot

Cena za osobę

Od 2990pln+400$

Wyjazd z

Katowice

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

* w przypadku grup zorganizowanych (min 15 os) termin do indywidualnego uzgodnienia

 

Dzień 1   Przelot z Katowic do Dubaju na lotnisko DWC . Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.


Dzień 2   Śniadanie, przejazd do Old City Diera – starej części miasta, wizyta na targu złota, Muzeum Dubaju, rejs statkiem po kanałach Creek. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.


Dzień 3   Śniadanie, zwiedzanie dzielnicy biurowców i drapaczy chmur. Przejazd odkrytym autobusem turystycznym przez ekskluzywną dzielnicę hotelową na Wyspę Palm Jumeirah do Hotelu Atlantis wizyta w największym na świecie akwarium. Następnie przejazd do Mariny i rejs po nowoczesnej części miasta. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.


Dzień 4   Śniadanie. Przejazd na najsłynniejszą plaże Dubaju Jumeirah, w drodze powrotnej wizyta na stoku narciarskim w centrum handlowym Emirates Mall. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.


Dzień 5   Śniadanie, wycieczka do Sharjah, sąsiedniego emiratu. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.


Dzień 6   Śniadanie, wyjazd na pustynie, przejażdżka na wielbłądach a po zachodzie słońca będziemy podziwiać pokaz tańczących fontann, kolacja we własnym zakresie, nocleg.


Dzień 7   Śniadanie. Relaks na plaży. Kolacja, nocleg.


Dzień 8   Śniadanie, przejazd do Dubai Mall największego centrum handlowego, w godz. południowych wjazd na Burj Khalifa – najwyższy budynek świata, z którego będziemy podziwiać panoramę miasta. Czas na ostatnie zakupy, kolacja we własnym zakresie, przejazd na lotnisko, powrót do kraju.

 

Cena obejmuje:
- przelot do Dubaju (bagaż podręczny 40x30x20)
- ubezpieczenie turystyczne
- transfer lotnisko – hotel – lotnisko, środki lokalnej komunikacji
- zakwaterowanie w hotelu BB (7 nocy). Pok 2/3/4 os klimatyzacja, lodówka
- autobus turystyczny na 48 godz umożliwiający dotarcie do najciekawszych części miasta (audio przewodnik w 12 językach)
- rejs statkiem po kanałach starej części miasta, wejście do Muzeum Dubaiu, , wycieczka do sąsiedniego emiratu, zachód słońca na pustyni, wjazd na Burj Khalifa,

 

Cena nie obejmuje:
Bagaż zasadniczy
Depozyt za bagaż w dniu wylotu ok 15$/osobę (płatne na miejscu dla chętnych)
Wyżywienie szacowane ok 100$/os/tydz