Azja

Zapach, kolor i smak czyli... Bangkok

Terminy

Styczeń/Luty/Marzec/Październik/Listopad

Dojazd

Samolot

Cena za osobę

Od 3760pln + 490$

Wyjazd z

Warszawa

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

* w przypadku grup zorganizowanych (min 15 os) termin do indywidualnego uzgodnienia

Dzień 1  Spotkanie na lotnisku w Warszawie, przelot do Bangkoku

Dzień 2  Transfer z lotniska do Hotelu, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 3  Śniadanie, spotkanie a przewodnikiem. W programie: Wat Phra Kheo Świątynia Szmaragdowego Buddy, Grand Palace Wielki Pałac Królewski kompleks budynków który służył jako oficjalna rezydencja króla Tajlandii od XVIII wieku do połowy XX wieku , Wat Po największa i najstarsza świątynia Bangkoku, Canal Tour – rejs po kanałach miasta. Po powrocie kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 4  Śniadanie, cd zwiedzania. Golden Mountainczyli Świątynia Złotej Góry, Wat Traimit największy na świecie posąg Buddy zrobiony ze złota. Ma wysokość 3 m, waży ponad 5 ton, Wat Arun Świątynia Świtu Budowla wznosi się u zachodnich brzegów Menamu i jest jednym z najstarszych zabytków stolicy Tajlandii. China Town Chińska dzielnica jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Bangkoku, a także jedno z miejsc tłumnie odwiedzanych przez lokalnych mieszkańców wybierających się na zakupy. Po powrocie kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 5  Śniadanie, wyjazd z przewodnikiem. Wizyta na farmie krokodyli następnie Muang Boran Tajlandia w miniaturze. Park ten znajduje się w odległości 33 km na południowy-wschód od Bangkoku, na trenie prowincji Samut Prakan. Na obszarze 320 akrów, z geograficzną precyzją porozmieszczane są repliki najsłynniejszych tajskich budowli, świątyń, pałaców i rzeźb. Powrót do hotelu, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 6  Śniadanie, wyjazd z przewodnikiem do Ayuthaya historycznej stolicy Tajlandii, która przez ponad 400 lat była potężnym ośrodkiem handlowym i kulturalnym kraju,. Zobaczymy Ayuthaya Floating Market wodny targ i 3 świątynie na terenie miasta.Następnie transfer do Pattaya słynnego kurortu nazywanego Tajską Riwierą , zakwaterowanie w Hotelu , kolacja we własnym zakresie, nocleg

Dzień 7/8 Śniadanie, Czas wolny na plaży w Pattaya

Dzień 9  Śniadanie, transfer na lotnisko Bangkok

Dzień 10 Przylot do kraju

Cena obejmuje:
Przelot samolotem Warszawa – Bangkok - Warszawa
Zakwaterowanie w hotelach pok 2/3 os z łazienkami, śniadania (4 noclegi w Bangkoku, 3 noclegi w Pattaya)
Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka polskojęzycznego pilota
Przewodnik polskojęzyczny w Bangkoku
Bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów
Ubezpieczeni KL NNW