Azja

Czas na BB... Bangkok Bali, czemu nie!

Terminy

Styczeń/Luty/Marzec/Październik/Listopad

Dojazd

Samolot

Cena za osobę

Od 4550pln + 490$

Wyjazd z

Warszawa

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

* w przypadku grup zorganizowanych (min 15 os) termin do indywidualnego uzgodnienia

Dzień 1   Spotkanie na lotnisku w Warszawie, przelot do Bangkoku

Dzień 2   Transfer z lotniska do Hotelu, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 3   Śniadanie, spotkanie a przewodnikiem. W programie: Wat Phra Kheo Świątynia Szmaragdowego Buddy, Grand Palace Wielki Pałac Królewski kompleks budynków, który służył jako oficjalna rezydencja króla Tajlandii od XVIII wieku do połowy XX wieku , Wat Po największa i najstarsza świątynia Bangkoku, Canal Tour – rejs po kanałach miasta. Po powrocie kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 4   Śniadanie, cd zwiedzania miasta. Golden Mountain czyli Świątynia Złotej Góry, Wat Traimit największy na świecie posąg Buddy zrobiony ze złota, znajdujący się na terenie świątyni. Ma wysokość 3 m, waży ponad 5 ton , Wat Arun Świątynia Świtu. Budowla wznosi się u zachodnich brzegów Menamu i jest jednym z najstarszych zabytków stolicy Tajlandii. China Town Chińska dzielnica, jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Bangkoku, a także jedno z miejsc tłumnie odwiedzanych przez lokalnych mieszkańców wybierających się na zakupy . Po powrocie kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 5   Śniadanie, wyjazd do Ayuthaya historycznej stolicy Tajlandii, która przez ponad 400 lat była potężnym ośrodkiem handlowym i kulturalnym kraju,. Zobaczymy Ayuthaya Floating Market wodny targ i 3 świątynie na terenie miasta. Po powrocie kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 6   Śniadanie, transfer na lotnisko, przelot do Denpasar – Bali. Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 7   Śniadanie a po nim spotkanie z przewodnikiem z którym zapraszamy do Karangasem – kulturowo najstarszej i najbardziej tradycyjnej części Bali. Całodniowa wycieczka rozpocznie się od wizyty w Goa Lawah – Jaskini Nietoperza, będąca ważną, publiczną Świątynią Śmierci i jedną z ciekawszych architektonicznie świątyń na wyspie. Później odwiedzicie wioskę Tenganan, jedną z ostatnich osad ludu Bali Aga - pierwotnych mieszkańców Bali, do dziś praktykujących intrygujące obrzędy z pogranicza hinduizmu i animizmu. Wizyta w wiosce będzie okazją do poznania tradycyjnych technik rękodzielniczych oraz skosztowania lokalnych przysmaków – miodu, owoców, herbaty. Podczas wycieczki zabierzemy Was też do słynnego „wodnego pałacu” Titra Gangga oraz Taman Ujung. Jeśli czas pozwoli, w drodze powrotnej zatrzymacie się też na urokliwej plaży Virgin Beach. Powrót do hotelu, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 8   Śniadanie, dzień wolny na plaży, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 9   Śniadanie a po nim zabierzemy Was do Tegalalang gdzie znajdują się jedne z najpiękniejszych tarasów ryżowych na Bali. Następnie odwiedzicie Tirta Empul – przepiękną świątynię wybudowaną w miejscu, skąd wybija święte źródło, z którego woda używana jest przez braminów na całej wyspie do odprawiania ceremonii. Balijczycy wierzą, że woda ma właściwości uzdrawiające i odmładzające (sic!), co sprawia, że z chęcią zażywają tu rytualnych kąpieli. Przedostatnim punktem wyprawy jest GunungKawi – tysiącletnie grobowce królewskie oraz pozostałości jednego z pierwszych klasztorów buddyjskich na Bali. Jest to wyjątkowo urokliwe miejsce położone w wąwozie otoczonym zielonymi polami ryżowymi – wręcz idealnie nadającym się na sesję fotograficzną. Ostatnim punktem programu będzie wizyta w Małpim Gaju, – czyli świątyni Hanumanna, boga-małpy, otoczonej sanktuarium małp, w którym zobaczyć można tysiące makaków. Powrót do hotelu, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 10  Śniadanie, transfer na lotnisko, przelot do kraju.

Dzień 11  Przylot do kraju


Cena obejmuje:
Przelot samolotem Warszawa – Bangkok – Bali - Warszawa
Zakwaterowanie w hotelach pok 2/3 os z łazienkami, śniadania (4 noclegi w Bangkoku, 4 noclegi na Bali)
Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka polskojęzycznego pilota
Przewodnicy polskojęzyczni w Bangkoku i na Bali
Bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów
Ubezpieczeni KL NNW

Cena nie obejmuje:
Wizy wjazdowej i wyjazdowej do Indonezji 35$ i 15$