Oferta dla grup

Praga 3 dni (na zamówienie!)

Terminy

Maj/Czerwiec/Lipiec/Sierpień/Wrzesień/Październik

Dojazd

Autokar

Cena za osobę

Od 280pln +60euro

Wyjazd z

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

 

Dzień 1  Wyjazd w godzinach rannych . Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej. Po drodze przerwa na obiad na terytorium Polski. Przyjazd do Pragi - uważanej za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy, corocznie odwiedzanej przez liczne rzesze turystów. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, który zabierze nas na dwugodzinny spacer po mieście. Następnie przejazd do hotelu na przedmieściach miasta, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2  Po śniadaniu dalsza część zwiedzania stolicy Czech: przepiękny kompleks zamkowo-ogrodowy Hradczan, Zamek Królewski, Teatr Narodowy – secesyjny skarb Pragi, Katedra św. Wita, Mała Strana, Most Karola a następnie Stare Miasto i Rynek, gdzie zobaczymy Ratusz ze słynnym zegarem astronomicznym - Orlojem. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja nocleg.

 Dzień 3  Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum miasta na nabrzeże Wełtawy. Panoramiczny rejs po rzece, którym pożegnamy się z zabytkami miasta. Czas wolny na zakup pamiątek. Około południa wyjazd w drogę powrotną do kraju. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu*** 2 śniadania, 2 kolacje
Autokar z klimatyzacją, toaleta i DVD
Pilot, lokalny przewodnik
Rejs po Wełtawie
Bilety do wszystkich zwiedzanych obiektów
Ubezpieczenie KL NNW