Oferta dla grup

Wiedeń 3 dni (na zamówienie!)

Terminy

Maj/Czerwiec/Lipiec/Sierpień/Wrzesień/Październik

Dojazd

Autokar

Cena za osobę

Od 220pln + 75euro

Wyjazd z

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

Dzień 1  Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd przez Czechy do Wiednia. Przejazd ulicą Ring przy której usytuowane są najważniejsze zabytki Wiednia, spacer z przewodnikiem po starówce czas wolny na starym mieście. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2  Śniadanie. Całodniowy wypad do Doliny Wachau: Zwiedzanie miasteczek Krems, Dürnstein, przejazd Dolina Wachaz (UNESCO) do miasteczka Melk - Opactwa Melk. Powrót do Wiednia w godzinach popołudniowych, powrót do hotelu, kolacja, nocleg

Dzień 3  Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Pałacu Schonbrunn. Następnie przejazd na górę Kahlenberg. Panorama Wiednia z miejsca gdzie odbyła się odsiecz Wiedeńska (Jan Sobieski), Wyjazd w kierunku kraju. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

Przejazd autokarem- (WC, Video/DVD, klimatyzacja), zakwaterowanie- 2 noclegi hotel *** w okolicy Wiednia - pokoje 2/3 os. z łazienką, wyżywienie- 2 śniadania 2-obiadokolacje, opieka pilota, przewodnika, system słuchawkowy, ubezpieczenie NNW, KL,