Oferta dla grup

Budapeszt z Egerem dla firm (na zamówienie!)

Terminy

Maj/Czerwiec/Lipiec/Sierpień/Wrzesień/Październik

Dojazd

Autokar

Cena za osobę

Od 950pln

Wyjazd z

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

Dzień 1  Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez Słowację w kierunku Węgier. Przejazd przez Plac Bohaterów, bulwar Hrabiego Andrassy’ego, Plac Sechenyi’ego aż do Placu Kossutha, gdzie znajduje się przepiękny gmach węgierskiego Parlamentu (zwiedzanie z zewnątrz). Spod Parlamentu przejdziemy spacerem przez plac Wolności aż do Bazyliki Św. Stefana – najważniejszej świątyni katolickiej w Peszcie. Kolacja w klimatycznej węgierskiej „Czardzie” z muzyką na żywo, pokazami folklorystycznymi, nielimitowaną konsumpcją spożywczą jak i alkoholową (wino i piwo bez ograniczeń przez 2,5 godziny, a do tego ok. 100 różnych potraw na ciepło i zimno - do wyboru, do koloru!) Po kolacji wjazd na Wzgórze Gellerta, spacer widokową trasą wzdłuż murów cytadeli, aż do Budapeszteńskiego Pomnika Wolności, skąd będziemy mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Pesztu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.


Dzień 2  Śniadanie, wyjazd na Budzińskie Wzgórze Zamkowe, na którym podczas spokojnego spaceru zobaczymy m. in: Basztę Rybacką, Kościół Macieja, Ratusz, Plac Disz z zabytkową zabudową, dawny Teatr Tańca, Pałac Prezydencki, Plac Św. Jerzego ze wspaniałym tarasem widokowym oraz Pałac Królewski. Czas wolny na zakupy pamiątek na największej i najpiękniejszej w Budapeszcie Hali Targowej. Rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.


Dzień 3  Śniadanie, wykwaterowanie przejazd do Egeru. Krótkie zwiedzanie miasta. Lunch połączony z degustacją wina w Dolinie Pięknej Pani – uroczej „mekki” miłośników dobrego, węgierskiego wina. Możliwość zrobienia „winnych zakupów”

Cena obejmuje:

Przejazd komfortowym autokarem
Opieka pilota i przewodnika
Ubezpieczenie KLi NNW
2 noclegi ze śniadaniami (2x Budapeszt)
1 x kolacja all inclusive z muzyką w Trofea Grill, 1 x kolacja w hotelu, 1 x lunch z degustacja win w Dolinie Pięknej Pani
Rejs po Dunaju,
Zestawy słuchawkowe