Italia

Hotel Turquoise***Cesenatico OFERTA SPECJALNA!!! + RSM!!!

Terminy

21.06-02.07.2019

Dojazd

Autokar

Cena za osobę

390euro + 550pln

Wyjazd z

Formularz rezerwacji

Przesłany formularz NIE JEST jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. W przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia dostępności oferty/miejsc.

                                                                                                                                                                      

 Hotel Turquoise usytuowany jest  ok 200 metrów do centrum miejscowości Gatteo a Mare, 700 metrów od dworca kolejowego, zaledwie 5 minut spacerem do plaży wolnej i  zagospodarowanej. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizor, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Niektóre z nich dysponują także balkonem.

Codziennie rano w sali śniadaniowej serwowane jest śniadanie w formie bufetu słodkiego i słonego. Domowe rogaliki, wypieki oraz wędliny, sery, warzywa, soki, kawa i herbata. Kolacje składają się z bufetu sałatkowego oraz serwowanych dwóch dań i deseru. Dla Gości do kolacji woda i  lampka wina. Specjalnością kuchni są ryby i owoce morza. Obiekt udostępnia również Gościom bar.

Hotel Turquoise oddalony jest o 30 minut jazdy pociągiem od Rimini i Ravenny.

W każdy czwartek obok hotelu od 20:00-24:00 odbywa sie targ odzieżowy

Możliwość transportu z lotniska w Bolonii w cenie 40 euro/os w jedną stronę

 

Cena zawiera: pobyt 9 dni ze śniadaniami i obiadokolacjami z wodą i winem (możliwość rezerwacji dowolnej ilości dni)

Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej w wys 10euro/tydzień za osobe powyżej 18lat

 

 

PROGRAM FAKULTATYWNY

Rzym - zaczniemy od najsłynniejszego amfiteatru świata – Koloseum, następnie pomiędzy Forami rzymskimi dotrzemy na Kapitol - miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu, Plac Wenecki, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Piazza Navona z fontanną „Czterech Rzek” Berniniego. Panteon – perełka architektoniczna. Na koniec naszego spaceru udamy się do Watykanu i Bazyliki św Piotra, gdzie nawiedzimy grób Św. Jana Pawła II. Cena ok 65 EUR.

Wenecja – rejs statkiem po Lagunie Weneckiej z uroczej miejscowości Chioggia. Po rejsie zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Marka - sanktuarium skrywającego relikwie patrona miasta oraz najcenniejsze dzieło jubilerskie Pala d’Oro – Złoty Ołtarz. Zobaczymy również Pałac Dożów, Most Westchnień i zachwycający Teatr la Fenice. Następnie udamy się spacerkiem do Mostu Rialto. Cena ok 60 EUR

Mirabilandia - największy na wybrzeżu adriatyckim park rozrywki wzorowany na Disneylandzie. Na terenie parku znajdziemy 7 obszarów tematycznych z masą atrakcji, a także restauracje i bary. Wszystko to na pow. ok. 40 ha. Wstęp upoważnia do korzystania z ponad 40 atrakcji. Cena ok 35 EUR.

San Marino - zwiedzanie najstarszej republiki świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego na wzgórzach apenińskich. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury rozpoczniemy od najstarszej bramy prowadzącej do stolicy republiki - Bramy Św. Franciszka. Następnie przejdziemy do Groty Kuszników i przed budynek parlamentu Republiki S. Marino. Dalej nawiedzimy Bazylikę Del Santo, w której przechowywane są relikwie Św. Marino i przejdziemy do wieży Guida, najstarszej części fortyfikacji otaczającej średniowieczne San Marino. Podczas wizyty w Republice San Marino degustacja słynnych likierów i czas na zakupy. Cena ok. 20 EUR.

Dancing – połączony z pyszną kilkudaniową włoską kolacją regionalną oraz zabawą taneczną by akompaniamencie zespołu muzycznego. Czas trwania od 19-23:30, transport autokarem. Niewykorzystana kolacja w hotelu zostaje zamieniona na prowiant w dniu wyjazdu. Cena ok. 30 EUR