Transport

Wynajem autokarów, potężna flota i kompleksowa obsługa.   
Biuro Podróży For You organizując swoje imprezy na terenie Europy współpracuje z Biurem Turystycznym Almatur i Firmą Transportową MISTRAL Bus

Obie firmy posiadają dużą i profesjonalnie wyposażoną flotą autokarów, która jest do dyspozycji naszych klientów. Dysponują komfortowymi autokarami z klimatyzacją, toaletą, video, cafe-barem, lodówką, rozkładanymi i bardzo wygodnymi fotelami, indywidualnym oświetleniem. Największe doświadczenie na rynku w branży turystycznej pozwala  na profesjonalny wynajem autokarów najwyższej klasy, co zawsze oznacza bezpieczeństwo. Posiadamy także autokary klasy VIP wyposażone w video, barki, indywidualne nawiewy i oświetlenie oraz rozkładane fotele lotnicze. Jako firmy o ugruntowanej pozycji na rynku  jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na wynajem autokarów dla  klientów. Wszystkie autokary posiadają pełny zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. W zespole tylko i wyłącznie wysokiej klasy kierowcy z dużym doświadczeniem zawodowym.

Dlaczego Oni?
•    Jako organizator turystyki z największym doświadczeniem na polskim rynku posiada odpowiednie zabezpieczenie finansowe zapewniające wywiązanie się z każdego kontraktu.
•    Autokary spełniają wszystkie międzynarodowe normy techniczne, posiadają aktualne badania techniczne, koncesje na wyjazdy krajowe i zagraniczne. Autokary  wyposażone są w nowoczesne środki łączności.
•    Kierowcy dysponują międzynarodowymi kartami płatniczymi oraz kartami serwisowymi, co gwarantuje rzetelną realizację każdej usługi!
•    Bardzo atrakcyjne warunki wynajmu dla klientów.