Dubaj - Twoje marzenie… 18-25.01.2021

< Powrót

Dubaj - Twoje marzenie… 18-25.01.2021

Termin:

Cena za osobę: od 2990pln + 399usd

Transport: Samolot

Wylot/wyjazd z:

1 dzień Przelot do Abu Zabi. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

2 dzień Śniadanie, przejazd do Old City Diera – starej części miasta, wizyta na targu złota, Muzeum Historii Dubaju, rejs statkiem po kanałach Greek. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

3 dzień Śniadanie, zwiedzanie dzielnicy biurowców i drapaczy chmur. Przejazd odkrytym autobusem turystycznym przez ekskluzywną dzielnicę hotelową na sztuczną Wyspę Palma Jumeirah do Hotelu Atlantis. Następnie przejazd do Mariny i rejs po nowoczesnej części miasta. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

4dzień Śniadanie. Dzień wolny na plaży La Mer. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

5 dzień Śniadanie, wycieczka do Sharjah, sąsiedniego emiratu. Po południu wyjazd na pustynię, przejażdżka na wielbłądach i podziwianie zachodu słońca. Kolacja w własnym zakresie, nocleg.

6 dzień Śniadanie, dzień wolny, czas na zakupy i pamiątki, wizyta w największym na świecie centrum handlowym Dubai Mall gdzie po zachodzie słońca będziemy podziwiać pokaz tańczących fontann, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

7 dzień Śniadanie, przejazd do Dubai Mall i wjazd na 124 piętro Burj Khalifa – najwyższy budynek świata, z którego będziemy podziwiać panoramę miasta. Czas na ostatnie zakupy, kolacja we własnym zakresie.

8 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Abu Zabi, zwiedzanie Sheikh Zayed Grand Mosque, czas wolny, przejazd na lotnisko, przelot do kraju.

Obejmuje:

Przelot do i z Dubaju, ubezpieczenie turystyczne, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, środki lokalnej komunikacji, zakwaterowanie w hotelu BB (7 nocy), klimatyzacja, lodówka, czajnik, suszarka, autobus turystyczny na 48godz umożliwiający dotarcie do najciekawszych części miasta (audio przewodnik w 12 językach), rejs statkiem po kanałach starej części miasta, wejście do Muzeum Historii Dubaiu, , wycieczka do sąsiedniego emiratu, zachód słońca na pustyni, wjazd na Burj Khalifa, rejs po Marinie w Dubaju. Pilot/przewodnik

Nie obejmuje:

Depozyt za bagaż w dniu wylotu ok. 15$/osobę (płatne na miejscu dla chętnych), wyżywienie szacowane ok 100$/os/tydz