Sylwester w Dubaju 28.12-01.01.2021

< Powrót

Sylwester w Dubaju 28.12-01.01.2021

Termin:

Cena za osobę: 1100pln + 700usd

Transport: Samolot

Wylot/wyjazd z:

28.12 Przelot do Dubaju . Transfer do hotelu **** z basenem, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

29.12 Śniadanie, przejazd do Old City Diera – starej części miasta, wizyta na targu złota i targu przypraw, Muzeum Historii Dubaju, przejażdzka po kanale Greek. Następnie udamy się na pokaz tańczących fontann. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

30.12 Śniadanie, zwiedzanie dzielnicy biurowców i drapaczy chmur. Przejazd autobusem turystycznym przez ekskluzywną dzielnicę hotelową na sztuczną Wyspę Palma Jumeirah do Hotelu Atlantis. Następnie przejazd do Mariny, nowoczesnej części miasta. Wizyta na stoku narciarskim w centrum handlowym Mall of Emirates. Kolacja regionalna z sziszą, nocleg.

31.12 Śniadanie. Czas wolny do indywidualnego zagospodarowani, w godzinach popołudniowych dostaniemy się w okolice Dubai Mall gdzie podziwiając pokaz fajerwerków przywitamy Nowy 2021 Rok

01.01 Śniadanie, późne wykwaterowanie. Przejazd do Dubai Mall – wjazd na najwyższy budynek świata Burij Khalifa, zobaczymy imponujących rozmiarów Akwarium, lodowisko i wodospad. Czas na ostatnie zakupy, kolacja we własnym zakresie, przejazd na lotnisko, powrót do kraju.

Obejmuje:

Przelot do i z Dubaju, ubezpieczenie turystyczne, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, środki lokalnej komunikacji, zakwaterowanie w hotelu BB (4 noce), 1 kolacja w restauracji, klimatyzacja, w pokoju: lodówka, czajnik, suszarka, ekspres do kawy, rejs Abrą po kanałach starej części miasta, wejście do Muzeum Historii Dubaiu, wjazd na Burj Khalifa. Pilot/przewodnik

Nie obejmuje:

Depozyt za bagaż w dniu wylotu ok. 15$/osobę (płatne na miejscu dla chętnych), Wyżywienie szacowane ok 60$/os

Dopłata do pok jednoosobowego 100$

Możliwość dokupienia 3 nocy ze śniadaniem za cenę 340$/os (dla osób w tej wersji transfer na lotnisko we własnym zakresie)