Budapeszt z Egerem dla firm

< Powrót

Budapeszt z Egerem dla firm

Termin:

Cena za osobę: od 1250 pln

Transport: Autokar

Wylot/wyjazd z:

Dzień 1 Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez Słowację w kierunku Węgier. Przejazd przez Plac Bohaterów, bulwar Hrabiego Andrassy’ego, Plac Sechenyi’ego aż do Placu Kossutha, gdzie znajduje się przepiękny gmach węgierskiego Parlamentu (zwiedzanie z zewnątrz). Spod Parlamentu przejdziemy spacerem przez plac Wolności aż do Bazyliki Św. Stefana – najważniejszej świątyni katolickiej w Peszcie. Kolacja w klimatycznej węgierskiej „Czardzie” z muzyką na żywo, pokazami folklorystycznymi, nielimitowaną konsumpcją spożywczą jak i alkoholową (wino i piwo bez ograniczeń przez 2,5 godziny, a do tego ok. 100 różnych potraw na ciepło i zimno - do wyboru, do koloru!) Po kolacji wjazd na Wzgórze Gellerta, spacer widokową trasą wzdłuż murów cytadeli, aż do Budapeszteńskiego Pomnika Wolności, skąd będziemy mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Pesztu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, wyjazd na Budzińskie Wzgórze Zamkowe, na którym podczas spokojnego spaceru zobaczymy m. in: Basztę Rybacką, Kościół Macieja, Ratusz, Plac Disz z zabytkową zabudową, dawny Teatr Tańca, Pałac Prezydencki, Plac Św. Jerzego ze wspaniałym tarasem widokowym oraz Pałac Królewski. Czas wolny na zakupy pamiątek na największej i najpiękniejszej w Budapeszcie Hali Targowej. Rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wykwaterowanie przejazd do Egeru. Krótkie zwiedzanie miasta. Lunch połączony z degustacją wina w Dolinie Pięknej Pani – uroczej „mekki” miłośników dobrego, węgierskiego wina. Możliwość zrobienia „winnych zakupów”

Cena obejmuje:

Przejazd komfortowym autokaremOpieka pilota i przewodnikaUbezpieczenie KLi NNW2 noclegi ze śniadaniami (2x Budapeszt) 1 x kolacja all inclusive z muzyką w Trofea Grill, 1 x kolacja w hotelu, 1 x lunch z degustacja win w Dolinie Pięknej PaniRejs po Dunaju, Zestawy słuchawkowe