Transport

Wynajem autokarów, potężna flota i kompleksowa obsługa. Biuro Podróży For You organizując swoje imprezy na terenie Europy współpracuje z Firmą Transportową MISTRAL Bus, 4Transfer, Frank - Tour i PB Travel Paweł Bąchor

Firmy posiadają dużą i profesjonalnie wyposażoną flotą autokarów, która jest do dyspozycji naszych klientów. Dysponują komfortowymi autokarami z klimatyzacją, toaletą, video, cafe-barem, lodówką, rozkładanymi i bardzo wygodnymi fotelami, indywidualnym oświetleniem. Doświadczenie na rynku w branży turystycznej pozwala na profesjonalny wynajem autokarów najwyższej klasy, co zawsze oznacza bezpieczeństwo. Posiadamy także autokary klasy VIP wyposażone w video, barki, indywidualne nawiewy i oświetlenie oraz rozkładane fotele lotnicze. Jako firmy o ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na wynajem autokarów dla klientów. Wszystkie autokary posiadają pełny zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. W zespole tylko i wyłącznie wysokiej klasy kierowcy z dużym doświadczeniem zawodowym.

Dlaczego Oni?• Jako organizator turystyki z doświadczeniem na polskim rynku posiadają odpowiednie zabezpieczenie finansowe zapewniające wywiązanie się z każdego kontraktu.• Autokary spełniają wszystkie międzynarodowe normy techniczne, posiadają aktualne badania techniczne, koncesje na wyjazdy krajowe i zagraniczne. Autokary wyposażone są w nowoczesne środki łączności.• Kierowcy dysponują międzynarodowymi kartami płatniczymi oraz kartami serwisowymi, co gwarantuje rzetelną realizację każdej usługi!

Bardzo atrakcyjne warunki wynajmu dla klientów:

Bus Vivaro - 9os

Rok prod 2015, diesel, małe spalanie. Gotowy do wyjazdów krajowych i zagranicznych.

ZAPRASZAMY!!!