Praga - 3 dni

< Powrót

Praga - 3 dni

Termin:

Cena za osobę: od 550 pln + 100 euro

Transport: Autokar

Wylot/wyjazd z:

Dzień 1 Wyjazd w godzinach rannych . Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej. Po drodze przerwa na obiad na terytorium Polski. Przyjazd do Pragi - uważanej za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy, corocznie odwiedzanej przez liczne rzesze turystów. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, który zabierze nas na dwugodzinny spacer po mieście. Następnie przejazd do hotelu na przedmieściach miasta, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu dalsza część zwiedzania stolicy Czech: przepiękny kompleks zamkowo-ogrodowy Hradczan, Zamek Królewski, Teatr Narodowy – secesyjny skarb Pragi, Katedra św. Wita, Mała Strana, Most Karola a następnie Stare Miasto i Rynek, gdzie zobaczymy Ratusz ze słynnym zegarem astronomicznym - Orlojem. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja nocleg.

Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum miasta na nabrzeże Wełtawy. Panoramiczny rejs po rzece, którym pożegnamy się z zabytkami miasta. Czas wolny na zakup pamiątek. Około południa wyjazd w drogę powrotną do kraju. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu*** 2 śniadania, 2 kolacjeAutokar z klimatyzacją, toaleta i DVDPilot, lokalny przewodnikRejs po WełtawieBilety do wszystkich zwiedzanych obiektów Ubezpieczenie KL NNW