Wiedeń - 3 dni

< Powrót

Wiedeń - 3 dni

Termin:

Cena za osobę: od 650pln + 100euro

Transport: Autokar

Wylot/wyjazd z:

Dzień 1 Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez Słowację w kierunku Węgier. Przyjazd do Budapesztu. Przejazd przez Plac Bohaterów, bulwar Hrabiego Andrassy’ego, Plac Sechenyi’ego aż do Placu Kossutha, gdzie znajduje się przepiękny gmach węgierskiego Parlamentu (zwiedzanie z zewnątrz). Spod Parlamentu przejdziemy spacerem przez plac Wolności aż do Bazyliki Św. Stefana – najważniejszej świątyni katolickiej w Peszcie. Wyjazd na Wzgórze Gellerta, spacer widokową trasą wzdłuż murów cytadeli, aż do Budapeszteńskiego Pomnika Wolności, skąd będziemy mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Pesztu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, wyjazd na Budzińskie Wzgórze Zamkowe, na którym podczas spokojnego spaceru zobaczymy m. in: Basztę Rybacką, Kościół Macieja, Ratusz, Plac Disz z zabytkową zabudową, dawny Teatr Tańca, Pałac Prezydencki, Plac Św. Jerzego ze wspaniałym tarasem widokowym oraz Pałac Królewski. Czas wolny na zakupy pamiątek na największej i najpiękniejszej w Budapeszcie Hali Targowej. Rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wykwaterowanie dalsze zwiedzanie Budapesztu, wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:przejazd autokarem- (WC, Video/DVD, klimatyzacja), zakwaterowanie- 2 noclegi hotel *** w Budapeszcie - pokoje 2 os. z łazienką, wyżywienie- 2 śniadania 2-obiadokolacje, opieka pilota, przewodnika, system słuchawkowy, ubezpieczenie NNW, KL, Rejs po Dunaju