Hotel Stefan*** Gatteo a Mare

< Powrót

Hotel Stefan*** Gatteo a Mare

Termin: Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień,

Cena za osobę: od 490 euro

Transport: Własny

Wylot/wyjazd z:

Hotel Stefan usytuowany jest w centrum miejscowości, 600 metrów od dworca kolejowego, zaledwie 5 minut spacerem od plaż wybrzeża adriatyckiego. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z parkingu, bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz wypożyczalni rowerów.

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Niektóre z nich dysponują także balkonem.

Codziennie rano w sali śniadaniowej serwowane jest bardzo bogate śniadanie w formie bufetu, domowych wypieki, pieczywo słodkie i słone, ciasta rogaliki, wędliny, sery, płatki, domowej roboty marmolady, kawa, herbata, soki. Obiekt udostępnia również Gościom bar.

Hotel Stefan oddalony jest o 25 minut jazdy od miejscowości Rimini oraz o 30 km od miejscowości Ravenna. Na życzenie oferowany jest transfer z i na lotnisko w Bolonii w cenie 40 euro w jedną stronę.

Cena zawiera: pobyt 7 dni w hotelu ze śniadaniami (możliwość rezerwacji dowolnej ilości dni)

Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej w wys 10euro/za osobę powyżej 18lat

PROGRAM FAKULTATYWNY

Rzym - zaczniemy od najsłynniejszego amfiteatru świata – Koloseum, następnie pomiędzy Forami rzymskimi dotrzemy na Kapitol - miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu, Plac Wenecki, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Piazza Navona z fontanną „Czterech Rzek” Berniniego. Panteon – perełka architektoniczna. Na koniec naszego spaceru udamy się do Watykanu i Bazyliki św Piotra, gdzie nawiedzimy grób Św. Jana Pawła II. Cena ok 65 EUR.

Wenecja – rejs statkiem po Lagunie Weneckiej z uroczej miejscowości Chioggia. Po rejsie zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Marka - sanktuarium skrywającego relikwie patrona miasta oraz najcenniejsze dzieło jubilerskie Pala d’Oro – Złoty Ołtarz. Zobaczymy również Pałac Dożów, Most Westchnień i zachwycający Teatr la Fenice. Następnie udamy się spacerkiem do Mostu Rialto. Cena ok 60 EUR

Mirabilandia - największy na wybrzeżu adriatyckim park rozrywki wzorowany na Disneylandzie. Na terenie parku znajdziemy 7 obszarów tematycznych z masą atrakcji, a także restauracje i bary. Wszystko to na pow. ok. 40 ha. Wstęp upoważnia do korzystania z ponad 40 atrakcji. Cena ok 35 EUR.

San Marino - zwiedzanie najstarszej republiki świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego na wzgórzach apenińskich. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury rozpoczniemy od najstarszej bramy prowadzącej do stolicy republiki - Bramy Św. Franciszka. Następnie przejdziemy do Groty Kuszników i przed budynek parlamentu Republiki S. Marino. Dalej nawiedzimy Bazylikę Del Santo, w której przechowywane są relikwie Św. Marino i przejdziemy do wieży Guida, najstarszej części fortyfikacji otaczającej średniowieczne San Marino. Podczas wizyty w Republice San Marino degustacja słynnych likierów i czas na zakupy. Cena ok. 20 EUR.