Dubaj - Twoje marzenie… - 11-18.02.2022

< Powrót

Dubaj - Twoje marzenie… - 11-18.02.2022

Termin:

Cena za osobę: od 2990pln + 399usd

Transport: Samolot

Wylot/wyjazd z:

1 dzień Przelot do Dubaj. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

2 dzień Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Old City Diera – starej części miasta, wizyta na targu złota, przepłynięcie łódką na drugą stronę kanału Creek. Powrót do hotelu, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

3 dzień Śniadanie. Dzień wolny na plaży. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

4 dzień Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd wynajętym autokarem pod Burj Al Arab (hotel żagiel), następnie wizyta na Souk Medinat Jumeirah, stamtąd przejazd na stok narciarski w centrum handlowym Mall of Emirates. Wizyta w najnowszej i najwyższej części Dubaju, Dubai Marina, Bluewater Island, przystanek na zdjęcia przy Hotelu Atlantis The Palm. Powrót do hotelu, czas na kolacje we własnym zakresie, nocleg.

5 dzień Śniadanie. Dzień wolny na plaży. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

6 dzień Śniadanie, całodzienna wizyta na światowej wystawie EXPO 2020. Możliwośc zwiedzenia pawilonów promujących wszystkie kraje świata. Powrót w godzinach wieczornych. Czas na kolacje we własnym zakresie, nocleg.

7 dzień Śniadanie, przejazd do Abu Dhabi, zwiedzanie Sheikh Zayed Grand Mosque, przejazd ulicami miasta, czas wolny, kolacja we własnym zakresie, powrót do hotelu, nocleg.

8 dzień Śniadanie, przejazd do Dubai Mall i wjazd na 124 piętro Burj Khalifa – najwyższy budynek świata, z którego będziemy podziwiać panoramę miasta. Czas na ostatnie zakupy. Transfer na lotnisko, powrót do kraju.

Obejmuje:

Przelot do i z Dubaju, ubezpieczenie turystyczne, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, środki lokalnej komunikacji, zakwaterowanie w hotelu BB (7 nocy), klimatyzacja, lodówka, czajnik, suszarka, prywatny autokar na czas zwiedzania, lokalny przewodnik, zestawy słuchawskowe, wejście do Muzeum Historii Dubaju, całodniowy bilet wstępu na EXPO 2020, wjazd na Burj Khalifa, pilot.

Nie obejmuje:

Depozyt za bagaż w dniu wylotu ok. 15$/osobę (płatne na miejscu dla chętnych), wyżywienie szacowane ok 100$/os/tydz