Dubaj - Twoje marzenie…

< Powrót

Dubaj - Twoje marzenie…

Termin:

Cena za osobę: od 2990pln + 499usd

Transport: Samolot

Wylot/wyjazd z:

1 dzień Przelot do Dubaj. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

2 dzień Śniadanie. Dzień wolny na plaży. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

3 dzień Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Old City Diera – starej części miasta, wizyta na targu złota, przepłynięcie łódką na drugą stronę kanału Creek. Powrót do hotelu, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

4 dzień Śniadanie. Dzień wolny na plaży. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

5 dzień Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd wynajętym autokarem pod Burj Al Arab (hotel żagiel), następnie wizyta na Souk Medinat Jumeirah, stamtąd przejazd na stok narciarski w centrum handlowym Mall of Emirates. Wizyta w najnowszej i najwyższej części Dubaju, Dubai Marina, Bluewater Island, przystanek na zdjęcia przy Hotelu Atlantis The Palm. Powrót do hotelu, czas na kolacje we własnym zakresie, nocleg.

6 dzień Śniadanie. Dzień wolny na plaży. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

7 dzień Śniadanie, przejazd do Abu Dhabi, zwiedzanie Sheikh Zayed Grand Mosque, przejazd ulicami miasta, czas wolny, kolacja we własnym zakresie, powrót do hotelu, nocleg.

8 dzień Śniadanie, przejazd do Dubai Mall i wjazd na 124 piętro Burj Khalifa – najwyższy budynek świata, z którego będziemy podziwiać panoramę miasta. Czas na ostatnie zakupy. Transfer na lotnisko, powrót do kraju.

Obejmuje:

Przelot do i z Dubaju, ubezpieczenie turystyczne, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, środki lokalnej komunikacji, zakwaterowanie w hotelu BB (7 nocy), klimatyzacja, lodówka, czajnik, suszarka, prywatny autokar na czas zwiedzania, lokalny przewodnik, zestawy słuchawskowe, wjazd na Burj Khalifa, wszystkie wstępy zawarte w programie, pilot.

Nie obejmuje:

Depozyt za bagaż w dniu wylotu ok. 15$/osobę (płatne na miejscu dla chętnych), wyżywienie szacowane ok 100$/os/tydz